PROWADZENIE I OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ

W moim bogatym repertuarze można znaleźć praktycznie każdy gatunek muzyki od lat 5-ciu do110-ciu czyli począwszy od słynnych standardowych przebojów lat 50,60,70,80,90,aktualne przeboje oraz różne gatunki muzyczne.W sumie gram co dusza zapragnie.

Zawsze na przyjęciu weselnym w 99,99% realizuję tzw. muzyczny koncert życzeń polegający na tym, że każdy gość weselny może zadedykować Parze Młodej i nie tylko bo np. żonie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, ...teściowej dowolnie wybraną melodię z bogatego repertuaru muzycznego przekazując wraz z melodią swoje życzenia dla wybranej osoby.
Goście są w tym momencie kreatorami muzycznej części wesela gdyż jestem w stanie zrealizować niemalże każde życzenie muzyczne - oczywiście bezpłatnie gdyż nie pobieram za to żadnych dodatkowych opłat!

TECHNIKA

Do prowadzenia  imprez używam profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego służącego do odtwarzania muzyki jak również dodatkowo: świateł i efektów różnego rodzaju które dodają ciekawszego tła na imprezie.

Nie wszyscy organizatorzy imprez wiedzą,że każda sala posiada inną akustykę, która sprawia, że do każdej z tych sal trzeba często używać innego sprzętu,lub w zależności od wielkości sali dobieram odpowiednią wielkość i rodzaj sprzętu.Aby czytelnie brzmiała komunikacja pomiędzy mną a uczestnikami imprezy ważnym elementem zabawy jest sprzęt nagłaśniający,który musi spełniać wymogi i określoną rolę w mojej pracy.Dlatego używam sprzętu wysokiej jakości i znanych producentów.

KOLUMNY-ELECTRO-VOICE

WZMACNIACZE-QSC,CROWN

MIKSERY-DYNACORD,YAMAHA,PIONEER,BEHRINGER

ODTWARZACZE CD - PIONEER

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE - SENNHEISER,AKG,SHURE

OŚWIETLENIE-AMERICAN DJ (LED),FLASH,EUROLITE,L4ME

SPRZĘT MULTIMEDIALNY - LAPTOPY,RZUTNIKI+EKRANY

CENY

Ceny za moje usługi nie są wygórowane i pewnie stać Was na nie.

Elastyczność to moja pozytywna cecha, która cieszy moich klientów.

Cena zależy od: waszych wymagań, czasu trwania imprezy,odległości dojazdu do miejsca imprezy,terminu wykonania oraz skali trudności jak też w zależności od wybranych opcji, które przedstawiam na spotkaniu, a więc ustalamy to wspólnie.

DRODZY PAŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ABY WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI!

DLA MNIE TO JEST NAJWIĘKSZA SATYSFAKCJA.